Dlaczego warto ubiegać się o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w sądzie?

odszkodowanie za wypadekGdy staniemy się ofiarami wypadku, czy to bezpośrednio, czy z powodu krzywdy bliskich, cierpimy z wielu powodów. Najczęściej w wypadkach odnoszone są obrażenia (uszczerbek na zdrowiu), ale często ofiary ponoszą śmierć, osierocając dzieci i pozostawiając bliskich w smutku i żalu. Często jednym z dodatkowych zmartwień jest bardzo niska, zupełnie nieadekwatna do poniesionej krzywdy, kwota odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej proponowanego przez ubezpieczyciela. Czasem nie wystarczy ona na podstawowe koszty związane z pogrzebem, nie mówiąc już o kosztownych wizytach u lekarzy psychologów po wypadku osoby bliskiej. Niestety, jedyną możliwością uzyskania większego świadczenia jest sprawa w sądzie, która często może być trudna i skomplikowana. W takich wypadkach niezbędne będzie wynajęcie fachowca, który zajmie się sprawą zadośćuczynienia po śmierci bliskich.
Prawnik wywalczy odszkodowanie po wypadku znacznie wyższe od tego, jakie chce wypłacić ubezpieczyciel, a także pomoże przyspieszyć i uprościć cały proces dochodzenia odszkodowania.

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>